Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do bezpieczeństwa, smaku i wartości odżywczych naszych produktów.

Troszczymy się o Ciebie, dlatego wszystkie produkty wytwarzane są z pełnowartościowych składników, a procesy przebiegają z poszanowaniem stylu życia i kultury każdego konsumenta. Fabbri wyraża to, co najlepsze we włoskim designie, uwzględniając potencjalną nietolerancję lub wrażliwość na żywność, kulturę i tradycje każdego z nas.

UNI_EN_ISO_14001.png

UNI EN ISO 14001

Firma z siedzibą w Bolonii uzyskała certyfikat UNI EN ISO 14001 po przystąpieniu do Karty Confindustria Charter of Environmental Sustainability Principles. Confindustria to stowarzyszenie reprezentujące wszystkie firmy produkcyjne i usługowe we Włoszech. Certyfikat ten potwierdza, że ​​firma wdrożyła odpowiednie systemy kontroli wpływu swojej działalności na środowisko. Certyfikacja obejmuje następujące obszary: badania i rozwój, produkcję, sprzedaż syropów i napojów, sosów i dekoracji cukierniczych, wyrobów w postaci przetworów alkoholowych, wiśni i owoców kandyzowanych, surowców i mieszanek do lodów i ciast, fazy mieszania, obróbkę cieplną i mechaniczną, chłodzenie i pakowanie (EA3).

certificazione_lactose_free.jpg

Bez laktozy

Nietolerancja laktozy jest obecnie dość powszechnym zjawiskiem. Znalezienie produktów spożywczych, spełniających potrzeby osób na nią cierpiących, może być trudne. Fabbri 1905 jest w pełni zaangażowana w badania i rozwój nowych produktów. W asortymencie posiada obecnie 402 produkty bez laktozy

Zobacz produkty

certificazione_gluten_free.jpg

Gluten-free

Nie tolerujesz glutenu? Wejdź do świata Fabbri i odkryj całą gamę produktów bezglutenowych, zapewniających beztroski styl życia. Nie musisz rezygnować z doskonałego smaku i ograniczać swojej wyobraźni. Poszukaj znaczka „Bezglutenowe” i dowiedz się, które produkty Fabbri są odpowiednie dla osób cierpiących na celiakię.

Zobacz produkty

logo_vegan.jpg

Produkty wegańskie

Weganizm to filozofia życia, oparta na świadomości i szacunku. To droga do stania się częścią świata pełnego pozytywnej energii. Jeśli Ty również zdecydowałeś się szanować zwierzęta i środowisko, świat Fabbri ma dla Ciebie odpowiednie produkty.

Zobacz produkty

halal_italia_cert.jpg

Halal Italia

Włoski design jest dla każdego – wiąże się to z typowo włoską tradycją gościnności. Jeśli jesteś konsumentem muzułmańskim, w asortymencie Fabbri możesz znaleźć wiele produktów z certyfikatem halal. Halal oznacza „dopuszczalne” i jest synonimem etyki. Fabbri dba o ludzi, którzy potrzebują gwarancji ochrony ich specjalnych wymagań żywieniowych, jak w tradycji islamskiej. Składniki i procesy produkcyjne są monitorowane zgodnie z surowymi normami jakości jednostki certyfikującej Halal Italia. Odkryj nasze produkty z certyfikatem halal.

Zobacz produkty

star_k.jpg

Kosher (Star-K/Star-D)

Hebrajski termin „koszerny” oznacza „odpowiedni” i służy do opisania zbioru praw żywieniowych, rządzących żydowską żywnością. Jeśli przestrzegasz zasad koszerności, produkty Fabbri umożliwią Ci bezpieczne przygotowywanie przysmaków - z poszanowaniem żydowskich tradycji.

Zobacz produkty

iso_9001.JPG

ISO 9001

Wymagania do uzyskania tego certyfikatu odnoszą się do systemów zarządzania jakością, metodologii HACCP, zestawu wymagań GMP (Good Manufacturing Practice), GLP (Good Laboratory Practice) i GHP (Good Hygiene Practice)

Fabbri 1905, aby podnieść poziom bezpieczeństwa swoich klientów i konsumentów, a także dodatkowo zagwarantować jakość swoich produktów i systemów produkcyjnych, przestrzegał tych standardów i uzyskał zarówno certyfikaty BRC, jak i IFS, przechodząc audyty z pełnymi ocenami.

ifs_food.jpg

IFS FOOD

International Food Standard (IFS) to kolejny, międzynarodowy standard, który kwalifikuje i selekcjonuje dostawców produktów spożywczych, umożliwiając GDO weryfikację poziomów jakościowych i zagwarantowanie autentyczności sprzedawanych produktów.

Wymagania dla tych certyfikatów odnoszą się do systemów zarządzania jakością, metodologii HACCP oraz zestawu wymagań GMP (Good Manufacturing Practice), GLP (Good Laboratory Practice) i GHP (Good Hygiene Practice).

Aby zwiększyć bezpieczeństwo własnych klientów i konsumentów oraz zapewnić dalszą gwarancję jakości swoich produktów i systemów produkcyjnych, Fabbri 1905 przestrzega tych standardów, płynnie przechodząc przez procesy certyfikacji (BRC i IFS).